Zapisy

Zajęcia stacjonarne

Co?

Proponowane aktywności pozwalają się wyszaleć na zabawach sportowych oraz wyciszyć na zajęciach kreatywnych. Więcej informacji w sekcji Zajęcia

Gdzie?

Zajęcia grupowe prowadzimy w różnych placówkach (Warszawa i okolice). Mogą mieć formę regularnych spotkań, ale równie dobrze może to być impreza okolicznościowa (urodziny, piknik, sala zabaw). Temat przewodni możesz podać wg własnego uznania lub zdać się na nasze propozycje.

Możliwe są również zajęcia indywidualne – miejsce do ustalenia.

Kiedy?

Terminy zajęć grupowych są zależne od konkretnej placówki. Z naszej strony dążymy do tego, aby były one zgodne z rozkładem dnia dziecka w przedszkolu lub szkole. W przypadku zajęć indywidualnych wspólnie ustalamy dogodne dni i godziny. W przypadku imprez okolicznościowych decyzja o czasie należy do Ciebie.

Kto?

Dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i licealnym. Ponieważ nasi lektorzy mają szerokie doświadczenie możliwe jest również prowadzenie zajęć dla dorosłych (np. w miejscu pracy).

Proponowane aktywności dostosowujemy do pojedynczych dzieci lub grupy.

Jak?

1. Ustalamy terminy i lokalizację zajęć.
2. Otrzymujesz prostą i czytelną umowę. Wyślemy ją na podany przez Ciebie adres e-mail lub podpiszemy osobiście.
3. Umowę w postaci elektronicznej wydrukuj, podpisz i odeślij w wybrany sposób.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zajęcia online

Jeżeli Wasze dziecko potrzebuje dawki ruchu, kreatywnych wyzwań lub regularnego kontaktu z jęz. angielskim zapraszamy na nasze kursy ONLINE!!!

Prowadzimy zajęcia językowe, kreatywne, taneczne, baletowe i sportowe (karate + ogólnorozwojowe).

Materiały i pomoce na zajęcia kreatywne (eksperymenty i prace plastyczne) wysyłamy zależnie od preferencji: kurierem lub do paczkomatu. Do każdej paczki dołączona jest instrukcja.