Język angielski

Wszyscy wiemy jak ważna jest nauka języków obcych. My potrafimy przekazać wiedzę w atrakcyjny sposób. Mamy autorskie programy, korzystamy z różnych metod, tak by nauka języka była przyjemnością, a uczniowie czuli, że potrafią coraz więcej i coraz śmielej posługiwali się językiem angielskim.

Opis

Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
Dla najmłodszych proponujemy spotkania pełne różnorodnych aktywności.  Poznajemy i utrwalamy słownictwo i zwroty poprzez gry pamięciowe, aktywności grupowe i indywidualne, piosenki, ruch. Każde zajęcia to ciekawa przygoda – mamy mnóstwo pomocy dydaktycznych m.in. flashcards, książki, plakaty, plansze edukacyjne, rekwizyty. Zawsze znajdzie się też miejsce na niestandardowe rekwizyty i czas na świetną zabawę.
Nasi uczniowie w wieku szkolnym doceniają kameralne grupy i indywidualne podejście. Program dopasowujemy do oczekiwań  – może to być wsparcie programu szkolnego, utrwalanie bieżącego materiału, pomoc w nauce lub realizowanie rozszerzonego rocznego programu z podręcznikiem. Przygotowujemy m.in. do konkursów, egzaminów semestralnych, rocznych, ósmoklasisty.
Mamy lektorów z pasją, zaangażowanych i potrafiących pracować z uczniem – cierpliwych, uważnych i pełnych energii do działania.