Moc Nauki i Zabawy

Od lat prowadzimy zajęcia w szkołach, przedszkolach, żłobkach, a od września 2022 również serdecznie zapraszamy do naszego nowego miejsca na Ursynowie – ul. Mielczarskiego 1.

MOC Nauki i Zabawy to przestrzeń przygotowana na zajęcia edukacyjne. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. j.angielski, matematykę, zajęcia sensoryczne dla najmłodszych, gimnastykę korekcyjną, karate, zajęcia ogólnorozwojowe.

Wspieramy rozwijanie pasji i zainteresowań, dlatego mamy również w ofercie uwielbiane przez dzieci Warsztaty Twórczego Myślenia (art&craft, STEAM, DIY), kodowanie z Ozobotami, oraz naszą nowość – matematykę z klockami NUMICON (nauka poprzez wszystkie zmysły).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty urodzinowej. Przygotujemy wymarzone urodziny, pełne świetnej zabawy i ciekawych aktywności – zapewniamy, że bardzo indywidualnie podchodzimy do organizacji przyjęcia.

Mamy MOC pomysłów zarówno dla najmłodszych jak i tych starszych dzieci.

Organizujemy również tematyczne warsztaty np. ogród w szkle, bożonarodzeniowe wianki, decoupage… Z przyjemnością zorganizujemy rodzinne warsztaty lub kreatywne spotkanie w gronie przyjaciół.

Grafik naszych działań dostępny będzie na fb https://www.facebook.com/Moc.Nauki.i.Zabawy, serdecznie zapraszamy do obserwowania strony.

Moc Nauki i Zabawy Moje Dziecko
10
ul. Pięciolinii